Peamenüü
  Rehvide markeering
  Velgede markeering
  Rehvide kalkulaator

 
Nimi / Ettevõte: 
e-mail: 
Telefon: 
Maakond: 
Linn: 
Aadress: 
Postindeks: 
Lisainfo: 
 
 
 
1.Tellimine

Valige välja rehvi või velje mark sobiliku mõõduga, kopeerige ja märkige lahtrise Lisainfo. Tellimus peab sisaldama kauba kogust, tellija nime, aadressi (kuhu kaup toimetatakse) ja telefoninumbrit. Seejärel vajutage nuppu „Saada tellimus“. Pärast tellimist saadetakse teie e-mailile ettemaksuarve.

2.Tasumine

Ettemaksuarvet saate tasuda ülekandega ükskõik millisest pangast, kaardiga või sularahas meie kontoris.

3.Kauba kättetoimetamine

Pärast raha laeikumist meie panga kontole, maksekorralduse esitamist meie kontoris või maksekorralduse kinnituse saatmist meie e-mailile, saadetakse kaup teie poolt märgitud aadressile. Kaup toimetatakse kohale tööpäevadel Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Kauba toimetamine Eesti piires nelja või enama rehvi või velje tellimisel on TASUTA.

4.Garantii

Kõikidele rehvidele garantii aeg kaks aastat. Garantii kehtib ainult tseki/arve ettenäitamisel. Garantii ei kehti alljärgnevate rehvide vigastuste ja valesti kasutamisest tingitud juhtumite korral:

• rehvid, mida on kasutatud üle mustri kulumispiiri
• rehvide vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
• rehvide vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms)
  tagajärjel
• vigastused, mis on tekkinud rehvide valesti ekspluateerimisest (vale rehvirõhk, vale
  kokkujooks, balansseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide
  kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
• remonditud ning taastatud rehvid
• ettekavatsetult rehvidele tekitatud vigastused

Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Forkona OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.

Kõikedele velgedele on tootja poolt antud üks aasta garantiid. Kauba defektide korral tuleb sellest viivitamatult teatada Tarnijale ning garantii kehtimise korral toimetatakse kaup tootjale kontrollimiseks, parandamiseks või vahetamiseks. Garantii ei kata Tellija töö- või kaudseid kahjusid. Garantii ei kehti juhul kui defektid tulenevad Tellija poolsest hooletusest, paigaldusjuhiste mittetäitmisest vöi muust Tellija poolsest paigaldusveast.

Tellija on kohustatud vaatama kättesaadud kauba (osutatud teenuse) esimesel võimalusel üle ning teatama viivitamatult võimalikest defektidest.

Transpordi käigus tekkinud kahjudest tuleb koheselt teatada kaubavedajale. Selliste kahjude puhul peab Tellija säilitama transpordidokumendid ja transpordipakendi ning nõudmisel esitama need kaubavedajale kontrollimiseks.

5.Kauba tagastamine

Kliendil on õigus tagastada e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul, kui te ei ole tootega rahul. Kaup tuleb tagastada algses pakendis Tarnija aadressile. Tagasatamisõigus kuulub rehvidele, mida ei ole paigaldatud veljele ning velgedele, millele ei ole paigaldatud rehv. Sellisel juhul kannab Tellija tagastamise transpordikulud. Juhul kui kaup on vigastatud tootja süül või transporteerimise tõttu, kannab transpordikulud Tarnija.